Ambasadoři

Naši ambasadoři nejsou jen známé tváře, ale cítí poslání stejně jako my.

Valerie Zawadská

Valérie Zawadská
Herečka, vedoucí hereckého oddělení Mezinárodní konzervatoře Praha

"Velice mě potěšila nabídka stát se Ambasadorem Nadačního fondu Fragilis, který pro mne představuje cestu, kterou by se charitativní organizace měla ubírat. Ale ještě více si vážím lidí, kteří bez jakéhokoliv nároku na svůj benefit podporují a bojují za projekty, které si tuto podporu skutečně zaslouží. Jsem ráda, že mohu nabídnout své služby."

Václav Neužil

Václav Neužil
Herec


"Jedním z hlavních určujících rysů lidské povahy je potřeba sdílení a s tím související pocit štěstí a sounáležitosti vyplývající z naplnění dané potřeby! A když pocit naplnění vychází z potřeby pomoci druhým, je to skutečně výhra, protože z naplnění vašich potřeb může být šťastný i někdo naprosto cizí! A O TO JDE! proto spolupracuji s FRAGILIS!"

Václav Neužil

Petra Hřebíčková
Herečka


"Vždy jsem obdivovala lidi, kteří zasvětí svůj život pomoci druhým. Fragilis jako nadační fond pomáhá mnoha způsoby nejen v České republice a za své krátké trvání už slaví jasné úspěchy - jako například vloni zachráněný non-stop provoz Linky důvěry Dětského krizového centra. To je jeden z hmatatelných důkazů, že peníze, které Fragilis získá, jdou opravdu na potřebné projekty. Budu šťastná, jestli alespoň malou měrou budu moci pomoct. Obecně je potřeba se více dívat kolem sebe a nezapomínat na své okolí. Sama se málokdy zastavím a uvědomím si, že mé problémy jsou kolikrát jen malicherností. Hodně štěstí! Vaše Petra"