Fragilis - O nás

O nás

Fragilis byl založen odborníky, kteří si jsou vědomi nedostatečné finanční podpory neziskových organizací ze strany státu. Především v této krizí postižené době jsme založení fondu, získávání financí a jejich přerozdělování profesionálním organizacím cítili jako svoji povinnost. Jsme a chceme být jiní a dělat věci tak, jak cítíme, že je to správné.

V čem jsme jiní

„Protože rozhodně není správné, aby většina z Vašich příspěvků padla na provoz a administrativu, a k těm, pro které jsou určeny, se vůbec nedostaly, pracovníci fondu, jakožto i správní rada, revizní orgán i externí spolupracovníci, pracují bez nároku na honorář.”


Markéta Ivanyuk, marketingový specialista

Proč právě Fragilis

„Díky Vaší pomoci budou mít možnost dále svým klientům pomáhat vysoce kvalitní, etablované a jedinečné organizace, které v současné době bojují o přežití. Společně můžeme dokázat, aby znevýhodněné děti a dospělí nestrádali v této době více než ostatní a aby se jim dostalo důstojné a kvalitní péče v jejich životě.”

Mariana Kroftová, ředitelka NF Fragilis


Nemusíte být zrovna bohatí, abyste mohli rozdávat. Pár korun místo každodenní ranní kávy cestou do práce? Dvě stanice pěšky místo utrácení za lístek na tramvaj? Ušetřených pár set za nové tričko? Každá pomoc se počítá.


Spolupráce s donory

Všech, kteří se rozhodli přispět na naše projekty, si velice vážíme a snažíme se jim nabídnout veškeré informace, podělit se s nimi o zkušenosti a dát jim možnost vlastního výběru, kam budou jejich finance směřovat.


Náš tým

Mariana Kroftová

Mariana Kroftová
ředitelka nadačního fondu

Markéta Bártová

Markéta Bártová
marketingový specialista

Tereza Kudějová

Tereza Kudějová
administrativa

Lenka Brody

Lenka Brody
revizor

Správní rada

Petr Duchek

Petr Duchek
předseda správní rady

Taťána Kudějová

Taťana Kudějová
členka správní rady

David Císař
člen správní rady